Tel: (0232) 220 20 11 |

Hakkımızda

2012 yılında kurulan Data Doktoru Veri Kurtarma, laboratuvar standartlarına sahip İzmir'in ilk ve tek veri kurtarma firmasıdır. Data Doktoru Veri Kurtarma, yatırımları sayesinde sahip olduğu teknolojiyle bozulmuş veya fiziksel hasara uğramış medyalardan yüksek başarı oranları ile verileri kurtarmaktadır.

 

Hard Disk Veri Kurtarma

Data Doktoru, en büyük disk üreticilerinden olan Seagate, Western Digital, Fujitsu, Samsung, Maxtor, Quantum, IBM (HGST), HITACHI, TOSHIBA gibi markaların ürettiği tüm modellerindeki disklerinden veri kurtarma işlemlerini %100'e yakın bir başarıyla gerçekleştirmektedir.

 

Data Doktoru yazılım sorunları (virüs, işletim sistemi hataları v.b.) fiziksel hasarlı (düşme, sıvı teması ya da yangın v.b.), kullanıcı hatası ile silmeye maruz kalmış disklerden verilerinizi başarıyla geri getirebilir.

Hard Diskinizle Sorun yaşamanız halinde aşağıdaki adımları uygulamanız verilerinizin güvenliği için faydalı olmaktadır.

  • Sorunlu disklerde ilk müdahale hayati önem taşımaktadır. Bilinçsiz yapılan işlemler ağır veri kayıplarına yol açabilir.
  • Diskler belli standartlara sahip temiz oda (Clean Room) adı verilen özel uygulama alanlarında açılabilir. Aksi ortamlarda açılırsa diskinizde geri dönüşü zor bir tahribat oluşabilir.

 

Bu gibi durumlarda daha fazla bilgi için ücretsiz danışmanlığımızdan yararlanabilirsiniz. 


 

İSTANBUL TEMSİLCİMİZ


Lizard Bilişim
ve Networking

Telefon : +90(212) 590 69 99
E-Posta : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Adres : Merkez Mah. Reşitpaşa Cad. Altıntaş İş Merkezi No:55/43 Avcılar - İstanbul

 

 

 

 

Biz Kimiz?

DataDoktoru

2012 yılında kurulan Data Doktoru Veri Kurtarma, laboratuvar standartlarına sahip İzmir'in ilk ve tek veri kurtarma firmasıdır.

İletişim

Kahramanlar Mah. Emre Özdestan Sok. No:17/33 Konak - İZMİR

 Tel: +90 232 - 220 20 11 

 Fax: +90 232 - 220 20 11

 info@datadoktoru.com