Tel: (0232) 220 20 11 |

Fiyat Politikamız

Fiyat Politikamız
Kurtarılacak olan medya hakkında analiz öncesi bir fiyat belirlemek zordur. Analiz süreci, veri kaybına maruz kalmış ve/veya verilerine ulaşılamayıp kurtarılması talep edilen ve/veya verilerinin silinmesi talep edilen medya üzerinde yapılacak işlem sürecini ve başarı oranının tahmini olarak belirlemek adına gerçekleştirilmektedir. Analiz sonuçları, yapılacak olan işlem(ler)in tahmini maliyetini tespit etmede yardımcı olmaktadır. Hasarlı medyanın ya da dosyaların boyutlarına göre fiyatlar farklılık göstermez.

Yapılacak olan analiz süresi maksimum 3 iş günüdür. Bu süre, analizin yapılacağı medyanın Data Doktoru'na ulaştığı tarihten itibaren (sevk tarihi, kargolama tarihi vb.; uzayabilen teslim sürelerinden dolayı analiz süresi hesabına dahil edilmemektedir) başlar.

Lütfen bizden talep ettiğiniz hizmetlere başlayabilmemiz için medyanız ile birlite eksiksiz doldurmuş ve imzalanmış Genel Hizmet Sözleşmesi'ni de gönderin. Aksi takdirde talep edilen işlemlere başlayamamaktayız.

Analiz ve ilk danışmanlık hizmetlerimiz özel durumlar haricinde ücretsizdir. Önceden kapağı açılmış, fiziksel/yazılımsal müdahale görmüş, suyla temas etmiş, yanmış, şifrelenmiş (encrypted) vb. medyaların analizlerinde laboratuvar ortamları kullanmak gerekmektedir. Bu ortamlarda kimyasal madde kullanımı gerçekleşebildiği gibi, başka zaman alıcı işlemlerle medyalarınızın analizi yapılmaktadır. Sadece belirtilen şekilde özel analiz yöntemleri gerektiren işlemler için ücret talep edilmektedir.

Yapılan analiz sonucunda, tespit edilen net hizmet ücreti yapılacak kurtarma işlemi öncesinde size bildirilir, onayınız sonrası kurtarma işlemi yapılarak datalarınız teslim edilir.

Kurtarılacak/silinecek verileri barındıran medya (hard disk, USB disk, SD kart vb.), Data Doktoru' na iletilmeden önce başka bir şahıs ve/veya veri kurtarma/silme firması tarafından bir müdahale veya işlem görmüş ise; bu ürünler için ayrıca bir analiz ücreti talep edilecek olunup, söz konusu analiz ücreti alınmadan herhangi bir analiz, veri kurtarma/silme işlemine başlanmayacaktır.

Biz Kimiz?

DataDoktoru

2012 yılında kurulan Data Doktoru Veri Kurtarma, laboratuvar standartlarına sahip İzmir'in ilk ve tek veri kurtarma firmasıdır.

İletişim

Kahramanlar Mah. Emre Özdestan Sok. No:17/33 Konak - İZMİR

 Tel: +90 232 - 220 20 11 

 Fax: +90 232 - 220 20 11

 info@datadoktoru.com